Jeśli uważasz, że reklama naszego produktu narusza zasady Kodeksu Etyki Reklamy, kliknij. |
Dowiedz się więcej o alkoholu: www.abcalkoholu.pl
kufel Lech Pils

Lech Pils.
Rodem z Wlkp.

Lech Pils to po prostu piwo stąd – z Poznania, warzone po naszemu, od zawsze według tych samych zasad. Stoi za nim ciężka praca, jakość i tradycja. I nie ma co się dziwić, że nasz Pils jest tak dobry – to symbol Wlkp. A to mówi samo za siebie.

Wielko Wartości

Wartości to zwykle słowa, które noszą na sztandarach próżni krzykacze. Wielkość w Wielkopolsce jest zazwyczaj cicha, a często i bezimienna. Bo nie jest mówiona, tylko czyniona. Za to cenimy i to nagradzamy, częstując zasłużonym Pilsem.

WielkoPolska.

Symboli Wlkp. jest wiele – dobrze wiemy, co dla nas znaczą i co się za nimi kryje. Wyrażeń określających nas, ludzi z Wlkp., poza naszym regionem jest sporo. Często mówi się o nas w żartach, z przekąsem. Ale prawda jest taka, że w rzeczywistości jesteśmy doceniani za to, co mamy i jacy jesteśmy. A jesteśmy i będziemy niezmiennie wielkopolscy.

Nasz Pils.

Nie wiemy, czy wiecie, ale gdy zaczynaliśmy warzyć Pilsa w Poznaniu, w warzelni nie zdążyli jeszcze wybudować podłogi. Naszym browarnikom to nie przeszkodziło, w końcu prawdziwych mistrzów swojego fachu nic nie powstrzyma. Tak powstał pierwszy Pils – z determinacji, wiedzy i pasji. Tak też powstaje dzisiaj – po naszemu. Bo Pils jest dla nas zawsze najważniejszy, więc codziennie ruszamy pełną parą, jak Kolejorz na Legię.

Wielko-Ludzie.

Nie po słowach, ale po czynach nas poznacie. Tak jak myślimy, tak pracujemy. Tak jak pracujemy, tak kibicujemy. Nie zawsze musi być idealnie, ale zawsze Kolejorz musi iść pełną parą. Doceniamy walkę od pierwszego do ostatniego gwizdka, jesteśmy zawsze razem, niezależnie od wyników. Nasi najwięksi boiskowi bohaterowie mają podarte koszulki i błoto na twarzy. A bohaterowie spoza boiska mają głowy pełne pomysłów i ręce pełne roboty.

STRONA PRZEZNACZONA WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH

Wpisz swoją datę urodzenIa

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookies, które mogą być zapisywane na twardym dysku Twojego komputera.
Wpisując swoją datę urodzenia wyrażasz zgodę na wykorzystywanie jej przez pliki cookies. Więcej informacji.